اپلیکیشن فروشگاهی

با افزایش استفاده از فناوری‌های کامپیوتری، امکان بکارگیری این ابزارها در زمینه‌های گوناگون برای تامین اهداف کاربران فراهم شده است. از زمینه‌هایی که امکان استفاده از فناوری‌های جدید در آن موقعیت مناسبی را برای گسترش کسب و کار بوجود آورده است، خرید و فروش آنلاین برای فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و واحدهای تجاری را می‌توان نام برد. […]

شناسایی اشیاء در محیط Unity

در مسائل پردازش تصویر دو موضوع عمده‌ی تقطیع تصویر (Image Segmentation) و شناسایی اشیاء (Object Recognition) مطرح است. محیط Unity یک محیط برای شبیه‌سازی فرایندهای گرافیکی و یک موتور بازی‌سازی است. در محیط شبیه‌ساز Unity برای تشخیص یک نقطه متحرک (Pointer) پس از انجام عملیات پیش‌پردازش بر روی تصاویر، با استفاده از روش‌های موجود تصویر تقطیع […]

طراحی سایت دکتر انوش قهرمانی

طراحی و بهینه‌سازی SEO وب سایت دکتر انوش قهرمانی «متخصص گوش، حلق و بینی»، «فلوشیپ فوق تخصصی جراحی آندوسکپیک سینوس» و «جراح زیبایی بینی»؛ توسط شرکت هامین اندیشه آژمان تکنولوژی‌های به‌کاررفته در طراحی:     جهت ورود به سایت و مشاهده نمونه‌کار اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت دکتر حائری کرمانی

طراحی و بهینه‌سازی SEO سایت دکتر حائری کرمانی، متخصص داخلی (دیابت)، اطفال و زنان؛ توسط شرکت هامین اندیشه آژمان تکنولوژی‌های به‌کاررفته در طراحی:     جهت ورود به سایت و مشاهده نمونه‌کار اینجا کلیک کنید.

طراحی سایت دکتر کاظم قاجاری

طراحی و بهینه سازی SEO سایت دکتر کاظم قاجاری جراح و متخصص چشم با سابقه انجام بیش از ۳۰.۰۰۰ عمل جراحی؛ توسط شرکت هامین اندیشه آژمان تکنولوژی‌های به‌کاررفته در طراحی:     جهت ورود به سایت و مشاهده نمونه‌کار اینجا کلیک کنید.